Nissan Qashqai 2.0 DCI 4x4 Tekna+

10 300 EUR

Shitet nga: Veton Sot 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Qashqai
Nissan Qashqai 2.0 DCI 4x4 Tekna+
\ Panoram
\ Automatik
\ Dizell 2.0 DCI
\ Zerimi BOSE, BLuetooth-MP3-AUX.
\ Viti 12.2010
\ Kamera mbrapa
\ Karrikat lekure, me nxemje
\ Pasqyret elektronik
\ Fellne 18" me goma te dimrit
\ Ndezje dhe hapje pa qeles (keyless system)
etj.
gjendja e vetures teknike dhe optike eshte perfekte!
i mbajten per qefi!!!
regjistrimi i skaduar
Veton
  Online
049894891
Leaflet
Në fillim