Nisan

4 200 EUR

Shitet nga: Shkodran 11 Tet 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Terrano
Nisan terrano 2.7 tdi ne gjendje te rregullt teknike dhe optike 4x4 klim 7 ulae centrall dritare pasqyre elektronike regjistrim edhe nje muaj . I sa po kryet serivisi komplet filtera , ulje , kryqat e kardanit , llamella etj etj ...
Shkodran
044765965
Leaflet
Në fillim