Nisan Xtrail 4X4 2.0 Dci

Shitet nga: Kreshnik gashi Dje 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 900 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: X-Trail
Shitet Nisan xtrail Dci 4X4
2.0 dizell
Viti 21.12.2012
Full ekstra
Me 4 Kamera 360 Sh
Xenon Bxenon, lleda para dhe mrapa
Panoram
Me liber te servisit
Tabela te Gjermonis
049/444/777
+38345-320-620 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim