Nissan Xtrail

Shitet nga: Genc 18 Nën 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 206 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 590 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: X-Trail
Nissan x-trail viti 2003 , 2.2 DCI diesel , 4x4 formatic ,klimatronic gjamat edhe pasqyret me komande elektronike , me cd (6 cd i.mban perpara jo ne gepek) , uleset e lekures me nxemje , komandat e radios dhe cd i ka ne timon,gomat e reja.bandashat e aluminit
Xhipi eshte ne gjendje shume te mire
Gjithashtu posedon panoram e cilla funksionon ne menyr elektrike
Per cdo pytje na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim