🇨🇭Agila 1.2🇨🇭 dogan homologim te kryera e re

Shitet nga: Bimi bimi Dje 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 210 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 700 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Agila
✔Opel Agila 1.2b
✔Viti 2011
✔km 71800
✔kw 63
✔(IM7)
✔Klime
✔Ngjyra Hiri Metalike
✔xhama te erreta nga prodhuesi
✔Dogane dhe homologim te kryer
Veture e sjellur nga Ch-Zvicra. Ne gjendje pothuajse e re. Garantoj per kilometra dhe dokumenta.Mund ta testoni kudo.
Info: +383 45 473 992
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim