opel astra 1.7 dizell rks 11muj 99

1 800 EUR

2 100 EUR

Shitet nga: opel 18 Shk 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
shes opel astra 1.7 dizell ne gjendje shum te mir teknike shum e rujt si mrena ashtu dhe jasht posedon servo airbag abs klim gjama me rrym rks 11 muj hargjime shum t vogla per mashum 044135180
Leaflet
Në fillim