Opel Astra benzin -98

2 500 EUR

Shitet nga: FLORIT 08 Tet 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Shitet Vetura Opel Astra G 1.6 benzin ne xhendje extrem te rregullt e rexhistruar ne targa RKS ,posedon rexhistrim.7 muj ,,, TE PLOT.
viti proedhimit ne fund te vitit 1998

Vetura osht e posa servisuar duke filluar nga rrypi dhamzor komplet setin dhe ka garancion

Vlen te cekte,Vetura nuk osht ne hipotek bankare.
**Bord kompjuter
**Air bag para dhe ne ulse
**Abs
**Interjerin shum te pastert,nuk osht pir duhani.
**Timonin servo multifunksional
**Mbyllje qendrore
**,KLIM,,, FUKSONALA,,,,,,
**Fellne te bukura 15 coll
**Gomat e te mira
**74KW,101PS.
**Vetura osht extrem ne xhendje te rregullt si ne trapa ashtu edhe ne karoseri pa gervishe TIP TOP .
per mashum info ne numrin 044757377 ose 045975550 ose VETUR EKSTRA E BUKER TIP TOP ,,,, vejte shevershajmen e ka te krisyr pak ,,,,,viber+37744757377
Leaflet
Në fillim