OPEL ASTRA J 1.7CDTI

Shitet nga: ......... Dje 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 273 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 400 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel Astra J 1.7 cdti 92 KW
Dogan dhe homologim te paguar
Klimatronik
Tempomat
Karrigat me nxemje
Timon multifunksjonal
Liber servisi
Dy qelsa
202500 km te kaluara


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim