Opel,ASTRA

2 400 EUR

Shitet nga: Arsim Shefqet Gerxhaliu 29 Korr 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Ne gjendje te mir teknike,ka disa gervishje te vogla para dhe pas,nuk eshte hipotek.
Arsim Shefqet Gerxhaliu
044 652237
Leaflet
Në fillim