OPEL Astra J 1.7 CTDi fulë extrraSa po DOGANUAR

0 EUR

Shitet nga: AutoSallon Xeni 23 Shk 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
OPEL Astra J 1.7 CTDi fulë extrraSa po DOGANUAR
Vetura e Sapo ardhur Nga "ZVICRRA" (SG)🇨🇭
Ju Garantojme per kilomatra, mund t'i verifikoni edhe te serviset e autorizuar •
Vetura i posedon keto gjera:
Ccm: 1.7 CDTI -101 / Ps 228 bhp or 74 KW,
• Viti 26. 09 .2009 ~~ Modeli 2010 .
• Shpejtesi 6+1R
• Librin e Servisit.
• Pasqyret: Elektronike.
• Gjamat: Elektronik.
• Gjamat: ©olo®™ .
• Drrita: te mjegulles.
• Drrita : Xenon.
• Klima : Tronick.
• Ulset : me AIR.
• Ulset : me Buton .
• Senzor Shiu.
• Bordcompiuter.
• Tempomat.
• Sd Card.
• Media /MP3 .
• CD-Player .
• Blutetooth .
• AUX-IN .
• AirBag.
• ESP.
• ABS.
Çmimi sipas marrëveshjes,
mundesi pagese edhe me Kredi: "NLB Bank" dhe "Finca" Raiffeisen Bank
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp
Magjistrale - Gjakove - Prizeren
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione