Opel Astra 1.4B 2005 Km 140 Mi

4 500 EUR

Shitet nga: 044 647 279 +38344647279 27 Maj 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Rks
Shitet Opel Astra 1.4 Benzin 2005 Viti i Pordhimit

Modeli TwinSport..Classic

Vetura Ka 145Km Te Garantuara

Esht Shum pak E vozitur dhe Mirmbajtur

1 Pronar Prej qe Esht ble e Re 00

Nese ju nevojitet Nje vetur FAmiljare Esht Kjo
Mund ta kontrolloni Kudo qe Deshironi Vetum Ne Serviset e Autorizuar Te Opellit

`Vetura esht ne gjendje ekstrem te rregullt teknike dhe optike
Motorri 1.4 Model i ri ne gjendje prefekte ka start te jashtzakonshem. Tshpejt
Vetura esht e shtrenguar si ne trapa dhe ne pergjithsi nuk ndihet TIP TOP (Pa vrejtje)
Ne gjendje te garantuar tekinike.
Vetura esht shum e rujtne dhe e mirmbajtur si brenda ashtu edhe jasht interieri shum i paster pa gervishje. Ka vozitje te qet dhe te rehatshme esht shum praktik per qytet dhe rrug te gjata


Bateria ere e vendosur
Vetura posedon gomat e Mira
Katakteristikat:
-Klim ac-
-Airbag
-Centrall
-Hidraulik
-Xhamat Elektro
-Gomat e SAves Te Reja
- Per Me shum info 044 647 279 +38344647279
Prishtin1
044 647 279 +38344647279
70000
Leaflet
Në fillim