OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2005

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AUTO SALLON * LORIKU * Dje 16:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2005
☎️ 049 555 788
☎️ 045 237 880
☑️ ESP
☑️ ABS
☑️ HIDROLIK
☑️ BORD KOMPJUTER
☑️ AIR BAG
☑️ XHAMA ELEKTRONIK
☑️ KLIMA FUNKSIONALE
☑️ PASQYRE ELEKTRONIKE
☑️ 4 GOMA TE REJA DIMRI
☑️ INTERIER SHUM TE PASTERT
☑️ LEVIZJEN E TIMONIT POSHT LART
☑️ OLLIGENKA
☑️ RADIO CD ORIGINAL
AUTO SALLON * LORIKU *
AUTO SALLONI * LORIKU Magjistralja Prishtin-Mitrovic Kilometri i 15 Fshati Stanofc * 045 237 880 : 049 555 788 * SHITJE NDRRIM DHE BLERJE
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Stanofc i eperm Tregoje në hartë
045237880
https://autosallonloriku
AUTO SALLON * LORIKU *
045237880
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione