Opel Astra 1.7 cdti 2013

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Auto Dukagjini Dje 16:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Fellne me goma dimri 16" 290 EUR
VW Jetta 2.0 TDI DSG 120.000 km 0 EUR
Bmw X5 35d X-drive facelift M-packet 0 EUR
Fellne per Mercedes 16"zoll 135 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Vetura eshte e sapo ardhur nga Gjermania . Ne gjendje perfekte Teknike dhe optike . Full extra , 1 pronar prej dites se pare
Auto Dukagjini
  Online
044182577
Leaflet
Golf 6 2.0 TDI Manual 0 EUR
Fellne me goma dimri 17" 300 EUR
Audi A3 1.6 TDI bussines S-tronik sportback 0 EUR
Citroen DS4 2.0 HDI sport bi-xenon 0 EUR
Në fillim