OPEL ASTRA 1.8 i, CABRIO, Full Opcion, RKS

4 800 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AUTO SALLON "KOSOVA" Sot 14:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
OPEL ASTRA 1.8 i, CABRIO, Full Opcion, RKS
VETURA POSEDON: Klimatronik dy zonale, Xenon Bi Xenon, Komanda ne timon, Nxemje ne Sedile, Senzora Parkimi para e mas, etj etj,
Vetura esht shum ne gjendje te mir dhe te rujtun

049-859-859
044-777-075
AUTO SALLON "KOSOVA"
AUTO SALLON "KOSOVA" Ben SHitjen dhe blerjen e veturave Dhe transport
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Maxhistralja Prizren- Fush Kosov. Perball Hib Petroolit Tregoje në hartë
049859859
https://www.facebook.com/AutoSallonKosova/
AUTO SALLON "KOSOVA"
  Online
049859859
Leaflet
Në fillim