opel astra 2010 ekoflex

Shitet nga: opel 08 Tet 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
shitet apo ndrrohet opel astra 2010.
vetura posedon
klim .abs. mbyllje qendrore
cd mp3
motori 1.7 110 ps ekoflex
me liber te servisit kilometrat te garantume
fellne dhe goma shum te mira

Leaflet
Në fillim