Opel astra G bjm ndrrim

2 799 EUR

103 EUR / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Opel 26 Korr 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 103 EUR / muaj

From
Advertiser
Viti
2004
Transmetuesi
Manual
Kilometrazha
20 000 - 24 999
Karburanti
Naftë
Targa
Kosovare
Ngjyra
E hirit
Komuna
Prishtinë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Shitet opel astra 2.0 DTI ne gjendje shum te mi teknike dhe optike vetura esht e serviauar komplet.ska nevoj me investu motorrin me zingjir ECO TEC .klima funksionale gomat e reja me fellne. Rks deri muajin nentor 2018. Bjm ndrrim .me bmw audi pasat golf opel peugeot renault edhe me vetura 7 ulse.flm.
Leaflet
Në fillim