OPEL ASTRA J Start Stop 1.7CDTI Facelift LED 2014

8 700 EUR

10 000 EUR

Shitet nga: Astrit 13 Korr 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kaftë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Opel Astra J Ecoflex Active Model 2014

Motori 1.7cdti EcoFlex Active
Senzora parkingu para, pas dhe anash
Start Stop
Timoni me nxemje multifunksional
Dritat ditore dhe LED
Tempomat
Karriga me nxemje
Klime automatike
Xhami i pare me senzor shiu
Xhamat e terruar fabrikisht
Fellne extra 17*
Xhamat dhe pasqyret me rryme
Boardkompjuter

Vetura eshte importuar nga Zvicra dhe ka liber servisi.

044/727816

CDIaudi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT pVOLKSWAGEN VW GO
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione