OPEL Astra 1.8

3 300 EUR

Shitet nga: Artan Rrafshi 24 Jan 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shtime
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Vetura është në gjendje të rregullt është e ardhur nga Zvicrra. Vetura ka të kaluara 224mijë km të gjitha serviset e kryera me rregull. Posedon 2 par fellne, të veres dhe të dimrit si dhe 4 goma te reja 90% të veres dhe të dimrit të reja 90%. Vetura posedon në librezë se i ka xhamat e pasëm të errësuar nga prodhuesi. Vetura është e gatshme për çfardo lloj testimi.
Artan Rrafshi
045206445
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione