u shit. Opel Astra dizel -02

Shitet nga: besi 02 Pri 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Viti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
shes opel astren ne gjendje shum te mire teknike dhe optike posedon klim,abes,central,radio me cd ,komand ne vollan, nevigacion ,dritaret me rrym 4 airbega regjistrim 10 muje
Leaflet
Në fillim