Opel Astra -98 2.0 Diesel Mundesi nderrimi

2 500 EUR

Shitet nga: Ard 01 Gush 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Vushtrri
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Shitet vetura Opel Astra 2.0 diesel Karavan viti i prodhimit 1998. RKS deri me 28.07.2018 (1 vite), . Vetura eshte e ruajtur dhe shum ne gjendje te mire si ne motorr po ashtu edhe ne trap. Posedon Klim, goma te reja te dimrit, Abs, Airbag , Hidraulik, Muzik me Cd etj. Eshte ne emrin tim personal. Mundesi ndrrimi .. Pres bleres serioz dhe ne numer te telefonit mund te kontaktoni edhe me Viber +386 49 383 616

Leaflet
Në fillim