Opel Corsa .1.3cdti -07

Shitet nga: Arben 10 Tet 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
SHitet Vetura opel corsa viti 2007 1.3 Dizel cdti
Manual 5 shpejci Full Option
klim-tiptronik
Abs
Esp
Airbag
169800KMH
Xhamat me Rrym
Tempomat
Board Computer
Cd-player
Dirigjime ne timon
Vetura Eshte ngjendje te mir teknike po ashtu edhe optike ,
Vetura Eshte i sapu ardhur nga Zvicra me dogan dhe Homologim te paguar
Leaflet
Në fillim