Shes OPel Corsa 2007 me Dogan+Homologim

Shitet nga: Arben 10 Tet 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
SHitet Vetura opel corsa viti 2007 1.3 Dizel cdti
Manual 5 shpejci Full Option Alufellne me4goma te reja
klim-tiptronik
Abs
Esp
Airbag
169800KMH
Xhamat me Rrym
Tempomat
Board Computer
Cd-player
Dirigjime ne timon
Vetura Eshte ngjendje te mir teknike po ashtu edhe optike ,
Vetura Eshte i sapu ardhur nga Zvicra me dogan dhe Homolgim
Leaflet
Në fillim