Opel Corsa 1.3cdti 2009

0 EUR

Shitet nga: Xeni Sot 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Lipjan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Shitet Opel Corsa 1.3cdti 2009viti prodhimit motorin zingjir ne gjendje shum te mir vetur familjare me gjitha servisat e kryn dokumentacion ne rregull regjistrim dhe 7muaj qmimi 5200€
Leaflet
Në fillim