OPEL CORSA U SHIT FLM MERR JEP

5 500 EUR

Shitet nga: FISNIK 24 Dhj 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Lipjan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
SHITET VETURA E SA PO ARDHUR NGA JASHT NE GJENDJE SHUM TE MIR E RUJTUR SI BRENDA DHE JASHT ME KLIM E SHUM SENE TE TJERA VETURA SHITET ME DOGAN HOMOLOGIM REGJISTRIM JU JA KRY SOD ME 03/12/2020 1 VIT RKS PER INFO .. VIBER +383 45 295 767 TEL 049 295 767
Leaflet
Në fillim