Opel Corsa 1.3 CDTi ECO Flex Doganuar Homologim 2010

4 800 EUR

Shitet nga: Touran Sot 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Shitet vetura e tipit Opel Corsa 1.3 CDTi modeli ECO Flex i Doganuar Homologim Kontrolle teknike

Viti i prodhimit 2010

Nuk eshte i aksidentuar apo gervishtur cdo gje eshte fabrikisht

Kilometra 200000 origjinale dhe 100% te garantuara me libra te servisit si dhe dokumentacion percjelles

Nr i shasise per verifikim te kilometrave WOLOSDL68A4113463

Goma te dimrit
Shpenzime shume te vogla te karburantit

Vetura eshte ne gjendje shume te mire si teknike po ashtu edhe optike

Nuk beje nderrime

Touran
  Online
049313462
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione