Shes opell korz me rexhistrim 6 muj 1.4 benxin

1 800 EUR

Shitet nga: adi 09 Tet 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Shes opell korz me rexhistrim 6 muj 1.4 benxin ka abes ajrbek centrall muzik shum te mir interjerin shum te rujtun ashtu dhe jasht I pa vrejtje perkthimi bahet menihere vetur per marakli shpenzimet shum te vogla ju mirpresum bajm dhe ndrrim
Leaflet
Në fillim