Opel Corsa 1.5D -90

950 EUR

Shitet nga: xhevat 10 Tet 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Shes Opel Corsa 1.5D motor japan..

Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike.. Regjistrim ka 11 muaj

Cmimi i arsyeshem... 950 Euro
Leaflet
Në fillim