OPEL CORSA E 1.3 CDTI 2015 / 4 DYER / ME DOGAN

6 900 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Besi Sot 14:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Fellne orgjinale Audi A3 dhe Vw 250 EUR
Kasetofon Navi Orgjinal per Vw 290 EUR
Fellne per Vw model i ri 18coll 500 EUR
Fellne Orgjinale BBS per Vw Audi 550 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Shes Opel Corsa
Model E
Viti 2015
1.3 CDTI ECO FLEX ( shpenzime minimale )
Kilometra te garantuara
Leda para mrapa
Klime funksionale
Etj.
Vetura eshte e possardhur nga GJERMANIA
ME DOGAN TE PAGUAR
NE GJENDJE PERFEKE PA ASNJR INVESTIM

KONTAKT 044 511 771

Besi
  Online
044511771
Leaflet
Fellne Amg per Mercedes 455 EUR
Fellne per Mercedes 455 EUR
SEAT LEON 1.6 TDI 2013 / ME DOGAN 9 600 EUR
Fellne orgjinale per Vw 350 EUR
Në fillim