opel corsa

1 900 EUR

Shitet nga: corsa 10 Tet 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
vetura osht ne gjende shum te mir teknike e ruajtur si brenda ashtu dhe jasht vetura ka 4 goma te reja poashtu edhe serviset e kryara me rregull 045684665
Leaflet
Në fillim