OPEL CORSA 1.2, viti 2010, km 155000, Benzin

3 500 EUR

4 400 EUR

Shitet nga: Lulzim Dje 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
shes veturen Opel Corsa 1.2 liter motor, viti 2010,
km 151000, Benzin, vjen nga Zvicrra.
Vetura posedon Klimen, 8 par goma komplet: 4 te veres me bandash te aluminit, dhe 4 te dimrit me bandash te metalit.
info: Viber&Watzap: +41798009168
Leaflet
Në fillim