OPEL CORSA BENXIN 1.4 RKS 10 MUJ ME KLIM FUNKSJON

2 650 EUR

Shitet nga: BETIMI Sot 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Vushtrri
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Shes opel corsa benxin 1.4 rks Ventura osht shum e rujt si mbrenda ashtu dhe jasht per mashum na kontaktoni nr 044878355 📞049878355
Leaflet
Në fillim