OPEL INSIGNIA 2.0 DISEL AUTOMATIK ME DOGAN

7 000 EUR

258 EUR / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: M.Abazi Sot 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 258 EUR / muaj

From
Advertiser
Viti
2009
Transmetuesi
Automatik
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Naftë
Targa
Të huaja
Ngjyra
E zezë
Komuna
Besianë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Opel
Modeli
Insignia
Opel insignia 2.0 ecotec me rryp ndrrum gjendje te mir si matorr ndrrus mareseri pa vrejtje full ekstra kamer navi pulla tempomat karrika me nxemje distanc gjama pasqyre me rrym etj +37744915356
Mundsi Dhe Ndrrim
M.Abazi
044915356
Leaflet
Në fillim