999€

999 EUR

Shitet nga: Florent 03 Sht 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Coupe
Prodhuesi
Opel
Shitet Pikapi ne gjemdje super te mir 1.3 benxin regjistrimi i skaduar shum i rujtun dhe i paq brenda maqina shum e rujtne punon mir hec mir ka teper fuqi mundeni me provu per qdo informacion +38649841346,,045554623
Leaflet
Në fillim