shitet ndrrohet vetura ne gjendje perfekte

2 999 EUR

3 333 EUR

Shitet nga: +38345295112 Dje 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Drenas
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Signum
shes opel signum vp 2005 ne gjendje shum te mir pune automatik-tiptronik regjistrim ka deri ne janar 2020me klim ulset me nxemje pasqyret me rrym tempomat me nje fjal full extra me goma te reja m+s si dhe boj ndrrim me Cady Pikapi T4.T5 SPRINTER ,VIVARO BOXER X5 ML GJIPA TE NFRYSHEM shitet ndrrohet me vetura te ndryshme rks ose pa dogan si t4,t5 cady pikapi boxer vivaro sprinter gjipa te ndryshme per me shume ne tel 045295112
『Per me shum info tel/viber:+38345295112』
Lisi6
+38345295112
+38345295112
Leaflet
Në fillim