Shes vektren ne gjendje perfekte 1600 euro

1 600 EUR

Shitet nga: Ariiii 30 Korr 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Universal
Prodhuesi
Opel
Modeli
Vectra
Shes veturen 1.8 benzin vetura osht e serivuar ika te ndrruar kaishin rebrasni kaishin e dinames dhe ulen gjitha senet i punojn osht kerr per merakli osht i ruajtur teper eka ngjyren e mire ejani dhe binduni ju lutem per ma lir mos thirr se nuk ejep ky osht qmimi fundit rks i skaduar qe 1 muj pa denim kontrata bohet per 10 min te noteri ju mire presim edhe viber 045663806
Leaflet
Në fillim