Opel Vektra 2.0 benz-plin,7 muaj Rks,Tip-Top-93.

990 EUR

1 100 EUR

Shitet nga: Adonis Dje 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Vectra
Shes Opel Vectra Benzin+Plin 2.0,""Regjistrim 7 Muaj "" Vetura është në gjendje të Rregullt E Shtrengume Tip Top Vetura Posedon Centrall ,Timon Hidraulik,Abs ,Goma të Reja të Dimrit,Muzikë me Mp3...etj ""Nuk është në hipotekë dhe nuk ka denime ""Për dokumente garantoj "" Per më Shum Info:044-631031 Viber +38344631031.
Leaflet
Në fillim