Shes vecktren 1600 euro

1 600 EUR

Shitet nga: Ariiiiiii 30 Korr 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Universal
Prodhuesi
Opel
Modeli
Vectra
Shes veturen 1.8 benzin kerri ika serviset e kryera rebrasnin ulen gjitha centrall abs gjitha i punojn nuk ka nevoj per asni investim rks i skaduar pa denim per malir as mosu mundo methirr hiq ndrrim nuk boj kerri osht i ruajtur teper ejani dhe binduni vet ju mire presim edhe viber
Ariiiiiii
045663806
Leaflet
Në fillim