opel vectra 1.8 plin benzin rks 5muj me klim

1 350 EUR

Shitet nga: opel 02 Pri 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Vectra
shitet opel vectra 1.8 plin benzin rks edhe 5 muj centrall klim gomat e reja muzik tmir ne motorr teper i mir dhe i fuqishum me qdo gje funksjonale me shpenzime tejet te vogla
per ma shum info tel viber 045580965
tag tag polo audi golf seat opel astra vectra vekter vektra aster mercedes fiat gollf golfi golfin gollfin gollfi fiat fiati traktor imt539 alfaromeo alfarome caddy kedi cady pikap pikapi ford fordi fiesta mercedesi kombi opel tiguan jetta jeta gjeta volvo lada 128. 101 corsa peugeot citroen citren scoda pasat passat piaggio malaguti yamaha gilera aprilia xmax skuter skuteri skuterin 1 2 3 4 5 6 tmax sprinter mondial rodeo lifan kymco sym choper chopper qoper kros kross kroos cros cross atv 4rrotsh touran vespa shtepi vill vil dru bmw pollo 1.2 1.3 1.4 1.6 1.1 mondiali grur miser grand skuter grandskuter golf2 golf 2 iphone samsung kamion kamionet yugo toyota suzuki dacia honda hyundai jeep kia mitsubishi nissan lancia mazda renault smart venta vento
Leaflet
Në fillim