Opel Vectra 1.7 TD

Shitet nga: Opel vectra 08 Tet 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Rahovec
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Vectra
Veture luksoze, familjare me 4 dyer. Motori 1.7 Turbo Diesel, motor Japan. Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer teknike. Posedon brave qendrore(central barve), bandashet fellga dimrore, si dhe kuken origjinale (nga fabrika) per terheqje.
Ngjyra vishnje metalike, etj.
Çmimi sipas marreveshjes.
Opel vectra
049647857
Leaflet
Në fillim