Opel zafira

3 300 EUR

Shitet nga: Suad 04 Dhj 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Dragash
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Zafira
Opel zafira 2.0dti16v
Syzet në buton
Kondicionimi i ajrit. Rrotat e aliazhit
Regjistruar deri në Mars. Mundshëm dhe një zëvendësim për një furgon me 9 vendi
Opel zafira 2.0dti16v
Stakla na dugme
Klima.Alo felne .itd
Registrovan do mart

Leaflet
Në fillim