Opel zafira nag suedia

3 300 EUR

Shitet nga: Feriz 09 Tet 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Opel
Modeli
Zafira
Pa dogan ,,shitet apo me pun Doré dhe material
Leaflet
Në fillim