OPEL ZAFIRA 2007, 1.9 CDTI

5 300 EUR

Shitet nga: Artan 07 Pri 00:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Zafira
Opel Zafira 2007 OPC Line
I ka 225.000 km (te garantuara), e ardhur nga Zvicra, edhe regjistirm deri ne Janar 2021.

Në gjendje perfekte teknike, optike dhe në karroseri.

• Regjistrim deri ne 01/2021
• Fshesa me senzorë
• Xhama elektronik
• Tempomat
• Klimatronik
• Pasqyre qe palohen automatikisht
• Ndezje me buton (start/stop)
• Hapje/mbyllje e dyerve me çelës intelegjent (mjaftoni të afroheni dhe e njeh poseduesin e çelësit)
• Senzorë parkimi (përpara/mbrapa)
• Goma M+S
• Panoramë
• Karrige gjysmë-lëkurë
• Sport line
• OPC line
• Ndërrues Manual të shpejtësive
• 7 ulëse
• Vendi i origjinës Zvicër

Ndërrim i mundshëm me:
• Mercedes E220 (+2010),
• Skoda Octavia Caravan (+2013)
• Skoda Kodiaq
• VW Touran (+2012)
• Range Rover Evoque
Artan
Leaflet
Në fillim