Shes veturen Opel Zafira

3 400 EUR

Shitet nga: Astrit 09 Sht 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Zafira
Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe ka 1 vit regjistrim.
Leaflet
Në fillim