Opel Zafira

4 300 EUR

Shitet nga: Agron 12 Tet 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Vushtrri
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Zafira
Vetura është ne gjendje te mirë posedon 7 ulse dhe është e ardhur nga zvicrra dhe ka rigjistrim deri ne muajin e 5 2016
Leaflet
Në fillim