Shitet

4 300 EUR

Shitet nga: Agron 11 Tet 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Vushtrri
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Zafira
Është e ardhur nga zvicrra dhe osht shum ne rregull
Leaflet
Në fillim