Peugeot 1007 -05

0 EUR

Shitet nga: Peugeot 09 Gush 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
1007

Shes Peugeot 1007 regjistrim i par rks e ardhne prej Zvicres qe dy muaj vetura ka te gjitha serviset e kryera me liber servisi si dhe ka kilometrat e garantume. Vetura posedon: ESP ABS bordkompjuter si dhe Klima A/C vetura esht Automatik-Tiptronik per info na kontaktoni

VIBER/ +38649898990

+38649392239
Leaflet
Në fillim