PEUGEOT 106 1.5 DIZELL RKS FIKS 1 VIT TIP TOP

1 250 EUR

1 400 EUR

Shitet nga: Pezho 23 Shk 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
106
Vetura esht ne gjendje perfekte Motorri 1.5 Dizeall dhe Motorr shum te mir pa as 1 vrejtje Rexhistrim Fiks 1 Vit deri ne Shkurt 2020

Vetura posedon

Motorr 1.5 D
GOMA TE REJA PER DIMER
SHPENZIME TE VOGLA
BATERI TE RE
Me nje fjal tip top

OPEL FORD WOLKSVAGEN GOLF PEUGEOT 106 107 108 205 206 207 208 306 307 308 309 405 406 407 408 507 507 607 608 806 807 CITROEN C1 C2 C3 C4 C5 C6 C7 N8 AUDI BMW MERCEDES FIAT RENAULT DACIA MAZDA NISAN TOYOTA HONDA DAIHATSU
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione