PEUGEOT 107 1.0i 70ps 12v

4 300 EUR

Shitet nga: ANESI AUTOSALLON Dje 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
107
Peugeot 107 1.0i 70ps 12v
Viti i prodhimit 04/05/2009
114397 km të garantume
4 gomat e reja per stinen e dimrit

Ne gjendje shume te mire.
Veture me mirmbajtje shume te lire dhe shume ekonomik

Per me shum info na kontaktoni ne:☎️+38343999918 ☎️+38344828753
☎️+38345602836
Mund te n’a vizitoni ne
Bibaj Maxhistralja Ferizaj - Gjilan
ANESI AUTOSALLON
I SAPO DOGANUAR
PREJARDHJA NGA FRANCA 🇫🇷

Mundesi me Leasing ne partneritet me Mogo-Kos .
Hapat e aplikimit ;
1. Merre profaturen ne ANESI Auto Sallon Bibaj
2. Nje dokument identifikimi
3.Deshmia e te hyrave 3 muajt e fundit .

Apliko :
www.mogo-kos.com
ose ne tel 0800 666 77

Vizitoni edhe makinat tjera ne parkun tone ne Bibaj - Ferizaj

ANESI AUTOSALLON
  Online
+38343999918
Leaflet
Në fillim