Hargjimet e vogla praktik 4 dyersh 1.0

4 700 EUR

Shitet nga: Tati 28 Korr 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
107
Pezho i regjistrum rks 9 muj regjistrim dhe regjistrimi pare ne kosov pronari i par jam menjeher perkthehet 1.0 benzin, fund vitit 2010 viti prodhimit qmimi 4700 euro
Nr kontaktues. Tel 045642550 dhe viber +38349691104
Leaflet
Në fillim