peugeot 205

799 EUR

Shitet nga: peugeot 09 Tet 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
205
Shes peugeot dizell 205
Eshte ne gjendje shum te mir . Me hargjime shum te vogla . Ka dhe regjistrim . Dhe ne qmim shum te lir . .
peugeot
044432458
Leaflet
Në fillim